(Symbol 131/APL/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻWojcieszyce,
Działki z widokiem na panoramę Karkonoszy
Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną pomiędzy Jelenią Górą i Szklarską Porębą - we wsi Wojcieszyce.

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni 3399,4 ha oraz 9479,3 ha sklasyfikowane w ewidencji gruntów jako N - nieużytki oraz R - rolne, a w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego zaliczone jako strefa zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności (symbol MII).

Obie działki położone są obok siebie, mają dostęp do drogi (jedna z działek leży przy drodze krajowej numer 3). Na jednej z działek skrzynka ZK - prąd.

Działki są płaskie, puste (pokryte samosiejkami), o nieregularnych kształtach. Z nieruchomości rozciąga się piękny widok na całe Karkonosze.


Uwaga! Istnieje możliwość zakupu działek osobno!

Polecam i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
650 000, 00 PLN
Cena za m2
50, 47 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Gmina
Stara Kamienica
Miejscowość
Wojcieszyce
Powierzchnia działki
12 878, 70 m2
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Barbara Frątczak

Barbara Frątczak

specjalista do spraw nieruchomości

barbara.fratczak@aplauznieruchomosci.pl
tel.: 786 252 145

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę